Apartament niedaleko Białowieży

Na apartament składają się trzy pokoje (pokój 2,3 i 4 osobowy), dwie łazienki oraz salon w którym znajduje się aneks kuchenny z wyposażeniem, kominek oraz stół do bilarda służący WYŁĄCZNIE Gościom przebywającym w apartamencie.

Dla gości bardziej wymagających oraz tych którzy potrzebują więcej luzu, do dyspozycji jest apartament. Znajduje się on w tym samym domu, lecz posiada oddzielne wejście, a jego powierzchnia wynosi około 90 mkw.

Apartament jest wykończony w stylu wiejskim, na ścianach drewniana boazeria, na suficie drewniane bale, a na środku salonu kominek z kaflami. Wszystko to tworzy ciepły wiejski klimat tego miejsca i co najważniejsze bardzo odpowiada przebywającym tu turystom.

W apartamencie są trzy sypialnie: 2-pojedyńcze łóżka, 3-pojedyncze łóżka w tym piętrowe, 2-podwójne łóżka oraz dwie łazienki z ubikacjami.

W cenie pobytu zapewniamy pościel i poszwy, natomiast NIE ZAPEWNIAMY ręczników kąpielowych.

Do apartamentu zalicza się również salon z drewnianym, dębowym stołem i ławami, obok którego znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówką i kuchenką.

W centrum salonu stoi stół bilardowy, który umila pobyt wszystkim Gościom przebywającym WYŁĄCZNIE w apartamencie. Idąc dalej obok bilarda jest również kącik wypoczynkowy z tapczanem i TV.

Do tego wszystkiego zalicza się również duży taras, na którym można obcować z naturą i jest on przydatny przede wszystkim latem oraz w inne ciepłe dni roku. Nasi goście mogą również skorzystać z sauny.

Rzut domku z góry z wyszczególnieniem apartamentu i pokoi gościnnych.

Zdjęcia apartamentu

Coś więcej dla naszych gości

Sauna sucha

Na tyłach apartamenty znajduje się sauna. Jest to sauna sucha w całości wykonana z drewna osikowego i jednocześnie może w niej przebywać 4-5 osób.

Menu