O obiekcie

Kwatera agroturystyczna TWÓJ RAJ została w roku 2010 wyróżniona w finale „Konkursu na najciekawszy projekt z zakresu turystyki wiejskiej zrealizowany z udziałem funduszy unijnych”

Domek położony jest w samym sercu „Zielonych Płuc Polski” nad malowniczym Zalewem Siemianówka, na obrzeżach Puszczy Białowieskiej oraz w niedalekiej odległości od Białowieży – czyli w miejscu, które jest atrakcyjne o każdej porze roku.

Gospodarstwo agroturystyczne jest położony na dużej 0,5 ha ogrodzonej działce pięknie wkomponowanej z widokami na okoliczne lasy – Zielone Płuca Polski.

Główną atrakcją Twego Raju jest zarybiony staw wodny, w którym można złowić oczywiście całkiem dużą rybę. Dla bardziej zaawansowanych wędkarzy mamy do dyspozycji łódkę do połowu ryb z której można skorzystać na niedaleko położonym Zalewie Siemianówka. Na terenie działki znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkowej, piaskownica dla dzieci, wyznaczone są miejsca ogniskowe i do grillowania. Do dyspozycji gości są również rowery. Jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności „motoryzacyjnych” po okolicznych piaszczystych drogach poprzez jazdę quadem. Natomiast wieczory oraz deszczowe dni mieszkańcy „apartamentu” mogą sobie umilić grając w bilard i inne gry planszowe. Zapraszamy wszystkich spragnionych odpoczynku, spokoju i ciszy.

Zrzeszony w Białowieskim Stowarzyszeniu Agroturystycznym „ŻUBR”